OBRADOIRO C.A.B. || Partidos

Seleccionar Equipo

OBRADOIRO AMES (Liga EBA)
OBRADOIRO USC (1ª Div. Senior)
OBRADOIRO PELETEIRO (1ª Div. Junior)
GRUPO CAEIRO OBRADOIRO VEDRA (2ª Div. Junior)
BALIDEA OBRADOIRO (1ª Div. Cadete)
OCA HOTELS OBRADOIRO VEDRA (1ª Div. Cadete)
FERRECAL OBRADOIRO (2ª Div. Cadete)
OBRADOIRO VEDRA (2ª Div. Cadete)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (2ª Div. Cadete)
CENOR OBRADOIRO (1ª Div. Infantil)
INDUPANEL OBRADOIRO (2ª Div. Infantil)
TOXO TELECOM OBRADOIRO (Preinfantil)
REVI OBRADOIRO (1ª Div. Minibasket)
ROSÓN ABOGADOS OBRADOIRO (Minibasket)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (Minibasket)
OBRADOIRO SILLEDA (Minibasket Mixto)
NB21 (Preminibasket)
CAMIÑO INGLÉS OBRADOIRO OROSO (Preminibasket)
OBRADOIRO CAB (Babybasket)
LÓPEZ FERREIRO OBRADOIRO (Babybasket)
ESCUELA LÓPEZ FERREIRO OBRADOIRO
ESCUELA OBRADOIRO ORDES
ESCUELA CAMIÑO DE SANTIAGO OBRADOIRO O PINO
ESCUELA OBRADOIRO SILLEDA
Ver todo

Partidos de Marzo de 2023

  • INDUPANEL OBRADOIRO

    48

    Aghro da Corna Club Baloncesto Rianxo

    67

    2ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 13

    LORENZO DE LA TORRE

  • OBRADOIRO SILLEDA

    17

    La Tecla Club Baloncesto Rianxo

    52

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 10

    PONTEPEDRIÑA

  • ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA

    74

    Revi Obradoiro

    47

    1ª DIV. MINIBASKET MASC - Jornada - 2

    PAZO ANEXO 1

  • INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    48

    Cenor Obradoiro

    72

    1ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 14

    PIO XII

  • SANTO DOMINGO BETANZOS

    62

    Oca Hotels Obradoiro Vedra

    91

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 1

    BETANZOS MUN.

  • Roson Abogados Obradoiro

    44

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    38

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 3

    MONTE DOS POSTES

  • Club Baloncesto Brión Golfiño

    37

    NB21 Obradoiro

    78

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 1

    RESTOLLAL 2

  • Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    31

    Obradoiro Vedra

    103

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 13

    CD JUANITO AMIGO FERREIRO

  • Aplazado

    Ferrecal Obradoiro

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA 2

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 13

    LORENZO DE LA TORRE

  • Balidea Obradoiro

    81

    Restaurante Urimare Basket Ferrol

    46

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 1

    LORENZO DE LA TORRE

  • SIGALTEC

    65

    Obradoiro USC

    62

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 2

    FONTECARMOA 1

  • CAB TECCARSA

    59

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    74

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 14

    I.E.S. FREI MARTIN SARMIENTO

  • OBRADOIRO SILLEDA

    10

    ADB Fontiñas Aturuxo

    51

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 8

    PONTEPEDRIÑA

  • Aplazado

    Galogrin

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 14

    MUNICIPAL CALO

  • NEXO 8 ETT NOVOBASKET

    66

    Obradoiro Peleteiro

    80

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 22

    PABELLÓN QUIRÓS

  • OBRADOIRO AMES

    86

    SANTO DOMINGO BETANZOS

    80

    LIGA EBA

  • NB21 Obradoiro

    66

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    46

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 2

    RESTOLLAL 2

  • TOXO TELECOM OBRADOIRO

    SEIS DO NADAL - COIA

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 15

    LORENZO DE LA TORRE

  • OBRADOIRO SILLEDA

    18

    E. D. M. A ESTRADA

    36

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 1

    PONTEPEDRIÑA

  • Santo Domingo Betanzos

    78

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    65

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 1

    BETANZOS MUN.

  • Obradoiro Vedra

    80

    PELETEIRO

    87

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 14

    LORENZO DE LA TORRE

  • CAMIÑO INGLES OBRADOIRO OROSO

    52

    Galogrin Pondal

    23

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 2

    RESTOLLAL 2

  • Enseñanza

    67

    Grupo Caeiro Obradoiro Vedra

    63

    2ª DIV. JUNIOR MASCULINO - Jornada - 4

    COMPAÑÍA DE MARÍA STGO

  • A.D. BÁSQUET AMES

    79

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    48

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 14

    POLIDEPORTIVO O MILLADOIRO

  • Obradoiro USC

    71

    COSTA ARTABRA

    70

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 3

    LORENZO DE LA TORRE

  • PBB GODOY MACEIRA

    69

    OBRADOIRO AMES

    101

    LIGA EBA

  • BYB ASESORES GALOGRÍN

    76

    Revi Obradoiro

    26

    1ª DIV. MINIBASKET MASC - Jornada - 3

    MUNICIPAL CALO

  • PELETEIRO

    53

    INDUPANEL OBRADOIRO

    67

    2ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 14

    MONTOUTO

  • NEXO 8 ETT NOVOBASKET

    87

    Oca Hotels Obradoiro Vedra

    58

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 2

    PABELLÓN QUIRÓS

  • SEIS DO NADAL - COIA

    47

    Balidea Obradoiro

    94

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 2

    NAVIA

  • Galogrin

    48

    Ferrecal Obradoiro

    41

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 14

    OS TILOS

  • Obradoiro Peleteiro

    94

    INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    54

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 14

    MONTOUTO

  • BOSCO SALESIANOS

    43

    Obradoiro Peleteiro

    80

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 24

    POLID.SALESIANOS

  • Grupo Caeiro Obradoiro Vedra

    71

    C. B. Noia Lolitamoda.com

    62

    2ª DIV. JUNIOR MASCULINO - Jornada - 5

    MUNICPAL DE VEDRA

  • Roson Abogados Obradoiro

    57

    EDM AMES MILLADOIRO

    26

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 5

    QUIROGA PALACIOS

  • Oca Hotels Obradoiro Vedra

    74

    CLUB BALONCESTO CAMBRE

    63

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 3

    MUNICPAL DE VEDRA

  • VIVEIROS AGRA BASKETDEZA

    25

    OBRADOIRO SILLEDA

    56

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 2

    PONTEPEDRIÑA

  • ADB Fontiñas Bolboreta

    35

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    37

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 5

    PONTEPEDRIÑA

  • SEIS DO NADAL - COIA

    62

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    82

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 2

    BALAIDOS, 2

  • Balidea Obradoiro

    100

    Sociedad Deportiva Tui (SD Tui)

    43

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 3

    LORENZO DE LA TORRE

  • Revi Obradoiro

    35

    Basquet Coruña U12

    70

    1ª DIV. MINIBASKET MASC - Jornada - 4

    MONTE DOS POSTES

  • Cenor Obradoiro

    52

    Sociedad Deportiva Tui (SD Tui)

    86

    1ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 1

    LORENZO DE LA TORRE

  • OBRADOIRO AMES

    84

    CORINTO GIJÓN BASKET

    60

    LIGA EBA

  • ESTUDIANTES LUGO RIO DE GALICIA

    64

    Obradoiro USC

    62

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 4

    PAZO PROVINCIAL DOS DEPORTES

  • Galogrin

    34

    Obradoiro Vedra

    79

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 2

    OS TILOS

  • Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    40

    Ferrecal Obradoiro

    50

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 1

    CD JUANITO AMIGO FERREIRO

  • Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    EDM AMES MILLADOIRO

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 6

    RESTOLLAL

  • INSTITUTOS DE COMPOSTELA XUNTA DE GALICIA

    Roson Abogados Obradoiro

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 6

    INSTITUTO ROSALÍA DE CASTRO

  • TOXO TELECOM OBRADOIRO

    Basquet Coruña U13

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 3

    LORENZO DE LA TORRE

  • Obradoiro Peleteiro

    Compañía de María

    1ª DIV. JUNIOR MASCULINA - Jornada - 25

    MONTOUTO

  • OBRADOIRO SILLEDA

    La Tecla Club Baloncesto Rianxo

    MINIBASKET MASCULINA - Jornada - 3

    RESTOLLAL

  • E. D. M. A ESTRADA

    CAMIÑO INGLES OBRADOIRO OROSO

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 3

    MANUEL COTO FERREIRO

  • CAB TECCARSA

    TOXO TELECOM OBRADOIRO

    PRE-INFANTIL MASCULINA - Jornada - 16

    I.E.S. FREI MARTIN SARMIENTO

  • Oca Hotels Obradoiro Vedra

    SANTO DOMINGO BETANZOS

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 4

    MUNICPAL DE VEDRA

  • PELETEIRO AZUL

    NB21 Obradoiro

    PREMINIBASKET MASCULINO - Jornada - 3

    MONTOUTO

  • Ferrecal Obradoiro

    We Sea - C. B. SANTA BAIA

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 2

    LORENZO DE LA TORRE

  • CONSTRUCCIONES RIVEIRA - E. D. M. A ESTRADA

    OBRADOIRO AMES

    LIGA EBA

  • Obradoiro USC

    SIGALTEC

    1ª DIVISION MASCULINA - Jornada - 5

    LORENZO DE LA TORRE

  • Obradoiro Vedra

    Galogrin

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 1

    LORENZO DE LA TORRE

  • C. B. Noia 08

    Camiño Ingles Obradoiro Oroso

    2ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 2

    ALONSO RODRIGUEZ

  • Frigomar Burela inf masc.

    Cenor Obradoiro

    1ª DIV. INFANTIL MASCULINA - Jornada - 2

    VISTA ALEGRE

  • Restaurante Urimare Basket Ferrol

    Balidea Obradoiro

    1ª DIV. CADETE MASCULINA - Jornada - 4

    SANTA MARINA - PAV

Últimas noticias

Ver más noticias

#SomosOBRA

Síguenos en